Doğum Günü Partisi Fikirleri

Doğum Günü Partisi Fikirleri

C:\Users\w764\Desktop\Doğum Günü Partisi Fikirleri.jpeg

Herkesin mutlaka bir özel günü vardır. Evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, bekârlığa veda ya da doğum günü gibi özel günler hemen herkesin hayatında önemli yer tutar. O geceyi bir yıl boyunca hayalinde canlı tutar ve hep hatırlamak ister. O mutlu gece için unutulmayacak ve akıllarda kalacak bir eğlence hayal edilir. Kişiler sevdikleri için doğum günü parti hazirliklari yaparak onları mutlu etmek isterler.

Özellikle bu doğum günü partisi ise herkes tamamen kendisine özel ve orijinal bir kutlama yaşamak ister. Unutulmayacak bir parti deneyimi yaşamak için tercih edilecek kutlama şekli ve kendini özel hissettirecek kutlama malzemeleri ile olur. doğum günü partisi fikirleri için orijinal kutlama malzemelerini sizler için bir araya getirdik.

  • Havai Fişek; özellikle kutlamaların en gözde kutlama malzemelerinden biri olan havai fişekler özel doğum günü kutlamaları için oldukça tercih edilmektedir. İster kapalı mekânda olsun, isterse açık alanda her şartta havai fişekler doğum günü sahibi için çok özel bir kutlama aracı olacaktır.
  • Balonlar; hemen her kutlamanın ve partilerin göz bebeği balonlar doğum günlerinin de vazgeçilmez araçlarındandır. doğum günü parti konsepti çerçevesinde hazırlanan ve özellikle havada asılı duran ve isim baş harflerinin yazılı olduğu ve kalpli balonlar doğum günü sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Balon tercihi yapılırken her balona helyum doldurulamayacağı göz önüne alınarak tercih yapılmalıdır.
  • Mumlar; bir organizasyonda mum kullanılıyorsa, bu o organizasyonun çok özel olduğu anlamına gelir. Özel kutlamaların tercihi olan mumlar doğum günü kutlamalarında da farklı bir ambiyans oluşturarak hem romantik hem de renkli bir dekor oluşturacaktır.
  • Meşale; doğum günü partilerinde pasta getirilirken yanında meşale taşıyan kişilerin olması, doğum günü sahibini oldukça etkileyecektir.
  • Dilek feneri; son yıllarda doğum günü partisi hazırlıkları yapılırken dilek fenerleri de bu hazırlıkların içinde yer almaktadır. Doğum gününde tercih edilmesi doğum günü sahibi için unutulmayacak bir detay olacaktır. 6 farklı rengi olan dilek fenerleri içindeki parafinin yanması ile havaya bırakılmaktadır. Doğum günü sahibinin zevkine göre bir renk belirlenebilir. Gecenin sonunda dilek fenerini gökyüzüne bırakırken doğum günü sahibinin bir dilek tutması onun için hem mutlu bir an hem de unutulmaz bir anı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir