Çatalca Organizasyon

Çatalca Organizasyon

Çatalca Atatürk Parkı’nda geçtiğimiz hafta çok güzel bir piknik organizasyonu düzenledik. Pikniğin yapılacağı alana çocuklar için büyük bir şişme oyun parkı kurduk ve çocuklar burada gönüllerince eğlendiler. Kurulan parkın içerisinde ayrıca çocuklar için minik gösteriler yapıldı. Özel ekip sayesinde çocuklar gün boyu eğlencenin tadını çıkarırken ailelerde gönül rahatlığıyla pikniğin keyfini çıkardılar. Özenle hazırlanmış organizasyon sayesinde piknik yapmak mükemmel bir hale geldi. Pikniğin yapıldığı yere özel olarak araçlarda kaldırıldı. Ulaşım sorununu da ortadan kaldıran bu özel Çatalca organizasyon sayesinde aileler hafta sonunun tadını çıkardılar.

Çatalca Kanuni Bahçe Kafe’de Çatalca organizasyon kapsamında özel bir doğum günü kutlaması hazırladık. Pembe temalı bu partide bütün süslemelerimizi pembe olarak seçtik ve pastamızı da pembe temalı olarak hazırladık. 7. yaş gününü kutlayan kızımız için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Arkadaşlarıyla partinin tadını çıkaran doğum günü kızımız oldukça mutlu oldu. Partide ayrıca palyaço kostümlü çalışanlarımız çocukların eğlencesine eğlence kattı. Renkli parti sonrası aileler ve çocuklar oldukça memnundu.

Çatalca Renkli Rüyalar Anaokulu’nda geçen hafta rengârenk bir şişme oyun parkı kurulumunu gerçekleştirdik. Okulun parkına kurulan şişme oyuncaklar çocukların güvenle oynayabilmeleri için özel olarak hazırlandı. Parkın etrafında da bütün güvenlik önlemleri alındı. Bu sayede minikler öğretmenlerinin de gözetiminde eğlencenin tadını çıkardılar. Çocukların en sevdiği oyuncaklardan olan bu şişme parkın okula kurulmasına çocuklar çok sevindiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir