Hemen Bizi Arayın : +90 [541] 883 36 87

İstanbul Cambazlık Gösterileri (2022)

Cambaz, İp cambaz, Sihirbaz, rolla bolla denge gösterisi, tek tekerlekli bisiklet Show, Piton yılan,

 

Cambaz dendiğinde aklınıza ne geliyor? Oradan oraya atlayan, yürekleri ağızlara getiren hareketleri gerçekleştiren çılgın kimseler! Hatta sirk hayvanları ile bir araya gelerek size unutulmaz dakikalar yaşatan kişiler. İp üzerinde cambaz gibi oynamak tabirini kullanan atalarımız burada bir mahareti hatta herkesçe gerçekleştirilemeyecek bir beceriyi işaret eder. Biz de Alışkan Organizasyon olarak cambaz gösterileri sayesinde herkesin yerine getiremeyeceği gösterileri ayağınıza kadar getiriyoruz.

Hemen İletişime Geçin!!

Cambaz Gösterileri, cambaz, ip cambazı, Cambaz Gösterisi Ücretleri, Cambazlığın Tarihçesi, Cambaz Show, Jonglör, Rolla Bolla Denge Gösterisi, Tek Tekerlek Bisiklet Show, Akrobasi Gösterisi, ateş show, piton yılanı

Hayatınızda belki de nadiren göreceğiniz çılgınlıkları yapan, ateşle dans eden, adını anmaya çekindiğiniz hayvanları boynuna dolayan, denge tahtası üzerinde durarak yer çekimine meydan okuyan cambazımız size müzik ve eğlence folu dakikalar yaşamanın imkanlarını sunuyor. Alışkan Organizasyon olarak Türkiye’nin en başarılı cambazı Mithat Bar ile siz de boynunuza bir piton yılanı dolamak ve bu anı ölümsüzleştirmek istediğinizde ne yağacağınızı bilmiyorsanız hemen açıklayalım! Alışkan Organizasyon ayrıcalıkları ile bir gün planlamaya başlayabilirsiniz. Peki, cambaz gösterileri planlamak ve süreç nasıldır? Büyük küçük herkesin merakla beklediği bir gün planlarken size nasıl destek oluyoruz?

Cambaz Gösterilerini Nasıl Planlamalısınız?

Cambaz Gösterileri, cambaz, ip cambazı, Cambaz Gösterisi Ücretleri, Cambazlığın Tarihçesi, Cambaz Show, Jonglör, Rolla Bolla Denge Gösterisi, Tek Tekerlek Bisiklet Show, Akrobasi Gösterisi, ateş show, piton yılanıÇocuğunuzun doğum günü, sünnet düğünü ya da arkadaşları ile birlikte geçireceği harika anları eğlence dolu anlara dönüştürmek adına cambaz gösterisi ile harika bir planlama yapabilirsiniz. Öncelikle bizi arayarak Alışkan Organizasyon ile tanışın ve harika imkanlarımızdan nasıl yararlanacağınız ile ilgili bilgi alın. Sonrasında Türkiye’nin en başarılı ve kaliteli cambazı Mithat Bar’ın enfes gösterilerini sergileyeceği programın hangi tarihte gerçekleştirileceğini ayarlayabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!!

Cambaz şovları konusunda Türkiye’nin en başarılısı olduğunu sadece bizim değil milyonların kabul ettiği Mithat Bar; Yetenek Sizsiniz Türkiye’de sergilediği unutulmaz şovları bahçenizde, salonunuzda veya tuttuğunuz gösteri sahnesinde canlı canlı izleyebileceksiniz. Solukları kesecek ve nefesinizi tutarak izleyeceğiniz cambaz gösterisinin planlaması kadar fiyatlarının da sizin için önemli olduğunu biliyoruz! O halde gelin bir cambaz gösterisi maliyeti nedir daha yakından bir göz atalım!

Cambaz Gösterisi Ücretleri

Cambaz Show'dan Kesitler (2)

Bir tekerlekli bisiklet üzerinde iki ayağınız üzerindeyken dahi yapamayacağınız hareketleri izlerken gözleriniz fal taşı gibi açılacak! Peki, bu harika gösteriye sahip olmak için ne kadar ücret ödemeniz gerekiyor?

İster 5 kişilik bir topluluğa ister 500 kişilik bir topluluğa yönelik olsun akrobatik hareketler, çılgın ve kıvrak manevralar içeren cambaz şovlarına sahip olmak için bütçenizi çok da zorlamayacak ücretler ödeyeceğinizi söylüyoruz! Sizlerden gelen gösteri ve şov taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve hem bütçenize hem de taleplerinize uyacak çözümler sunmak adına elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Cambazımız Mithat Bar kadar esnek olmasa da esnek politikamız ile uygun fiyatlar sunuyoruz. Kişiye ve duruma özel çözümlerimiz ile sizi memnun edecek olanaklar yaratırken gösteri kalitemizi de daima zirvede tutuyoruz! Fiyatlar ve detaylar ile bilgi almak için bizi aramayı unutmayın!

Hemen İletişime Geçin!!

Cambazlığın Tarihçesi

Cambaz Show'dan Kesitler (21)

Avrupa ve Çin kültürlerinde geçmişi 5000 yıl önceye dayanan cambazlığın boğa sırtında yapıldığına dair pek çok çizim ve kalıntıya rastlanmıştır. İnsanoğlunun heyecan ve macera aşkının bu denli geçmişe eskiye dayanması cambazlığın bir ihtiyaç olarak görüldüğünün apaçık kanıtıdır. Milattan Önce gerçekleşen bu akrobasi gösterilerinin Orta Çağ döneminde saray halkını eğlendirmek adına ortaya konduğunu ifade etmek gerekir. İmparator ve prenslerin keyifli vakit geçirmesini sağlayan cambazların eğlendirdiği kitle değişse de yaptıkları iş daima aynı kalmıştır. Tehlikeli hareketler sergilemek, birbirinden zor slalomlar yapmak ve en vahşi hayvanlarla dans etmek!

Cambazlık bugün eğlencelerde, sirklerde ve çeşitli açık hava organizasyonlarında rastlanan şovları izlemek sizin için de büyük bir keyifse cambazlıkta zirve yapmış isimleri Alışkan Organizasyon imkânı ile dilediğiniz mekâna çağırabilirsiniz.

Kimler Cambaz Gösterilerini Talep Edebilir?

Cambaz Show'dan Kesitler (21)Cambaz gösterilerini organize ederken en sık karşılaşılan sorulardan bir tanesi de çağırsak gelir misiniz olur. Alışkan Organizasyon olarak yer ve zaman fark etmeksizin sizlerden gelen taleplere cevap vermeyi hedefliyoruz. İster bir otel ister doğum günü planlayan bir ebeveyn olarak bize ulaşarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Şimdi gelin birbirinden özel şovlar içeren cambaz gösterilerinde neler var daha yakından bir göz atalım!

Hemen İletişime Geçin!!

Cambaz Gösterisi İçeriği

Cambaz Show'dan Kesitler (21)

  • Cambaz Show
  • Jonglör
  • Sihirbaz
  • Rolla Bolla Denge Gösterisi
  • Tek Tekerlek Bisiklet Show
  • Akrobasi Gösterisi
  • Ateş Show
  • Piton Yılanı

Yaz aylarında turistlerin en çok sevdiği aktivitelerden bir tanesi olan ve AVM, festival, açılış, şenlik gibi organizasyonlarda yer alan bu şovun 50 dakika sürdüğünü bilmelisiniz!

Detaylar için bize ulaşmayı unutmayın!

Fiyat için iletişime geçiniz

Cambaz Gösterileri, cambaz, ip cambazı, Cambaz Gösterisi Ücretleri, Cambazlığın Tarihçesi, Cambaz Show, Jonglör, Rolla Bolla Denge Gösterisi, Tek Tekerlek Bisiklet Show, Akrobasi Gösterisi, ateş show, piton yılanıÖnemli Notlar:

  • En az 1 hafta öncesinden randevu alınız.
  • Güzergah bilgisine göre araçla gelinecek olup yol ve konaklama bedeli ona göre belirlenecektir.

Hemen İletişime Geçin!!

Cambaz Fotoğraf ve Videoları

© Alışkan Organizasyon 2017


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/aliskanorganizas/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/aliskanorganizas/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275