Hemen Arayın Bize Ulaşın
Bubble show Bubble show nasıl yapılır, Bubble sıvısı nasıl yapılır, Bubble show malzemeleri

Bubble show nasıl yapılır?

Bubble show nasıl yapılır?

Bubble show nasıl yapılır?

Bubble show hem göz zevki hem de çocukları ve yetişkinleri tatmin eden doyurucu bir gösteridir. Özellikle de çocukların büyüme dönemlerinde motor becerilerini daha iyi geliştirmeleri için bu baloncuk oyunlarını sevmeleri normal olmaktadır. Öğretici fonksiyonları açısından balon oyunları çocuklarınızın her zaman favorisi olacaktır. Bunun yanı sıra çocuklar tarafından hayranlık uyandıran baloncuk oyunları sabun köpüğünden yapılan eğlenceli oyun aracıdır. Bu uçan balon köpükler ışığı bile farklı gösterdiği için büyüleyici bir görüntü verir. Hayal dünyası geniş olan çocuklar,baloncukların arasında hayallerine koşarlar. Sadece çocukların değil aynı zamanda büyüklerin de eğlenceli vakit geçirmek için kullandıkları bu balon oyunları yetişkinlerin de hayal dünyasının parçasıdır. Baloncuk oyunları denilince aklımıza hemen çocukluk anılarımız gelir. Çocuklukta da baloncuklarla tanıştığınız elbet olmuştur. Renk yansıması,hafif yapılarıyla uçuşan bu balonların görünüşleri dahil bizi her zaman cezbeder. Evde canları sıkılan çocuklarınıza bu balon oyunları en iyi aktivite olacaktır. Çocuklarınızla beraber eğlenceli vakit geçirmek isterseniz,balon showlarına katılabilirsiniz.

Bubble sıvısı nasıl yapılır?

Bubble show Bubble show nasıl yapılır, Bubble sıvısı nasıl yapılır, Bubble show malzemeleri
Bubble show

Bubble sıvısı nasıl yapılır? Evde kendimizinde hazırlayabileceği bu sıvı kullanıldıktan bir süre sonra bir işe yaramamaktadır. Evdeki deterjan ve suyla yapılan karışım,baloncuk sıvısındaki karışımla bir olmamaktadır. Baloncuk yapmanın dört farklı yöntemi vardır. gliserinli deterjan,kolonya,ve sudur. İlk olarak bir bardağın yarısına kadar gliserinli deterjan koyunuz,kalan yarısına ise kolonya dökünüz,daha sonra bir,iki damla aseton damlatınız.son olarak suyuda koyarak iyice çalkalayınız.baloncuğunuz hazırdır. İkinci bir yöntemde kullanılacak malzeme ise su,deterjan ve mısır şurubudur. Bir bardak suya yarım bardaktan biraz fazla deterjan ve 15 mililitre mısır şurubu konulur. İyice çalkalanır,bu yöntemlede baloncuk sıvısı hazırlanmıştır. Üçüncü yöntemde ise,bulaşık deterjanı,su ve şekerdir. Yarım litre suya yarım bardak bulaşık deterjanı eklenir. En son bir tatlı kaşığı şeker konularak karışım iyice çalkalanır bu yöntemle de baloncuk suyu hazırlayabilirsiniz. Baloncuk suyu hazırlamak hem çok kolay hemde bu baloncuklarla türlü gösteriler yapabilirsiniz. Hem çocukların,hemde büyüklerin tek eğlencesi olan baloncukların yapım malzemelerini evinizde de yapabilirsiniz. Kolaylıkla hazır edeceğiniz malzemeler ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Bubble show Bubble show nasıl yapılır, Bubble sıvısı nasıl yapılır, Bubble show malzemeleri
Bubble show

Bubble show malzemeleri

Bubble show malzemeleri küçükten büyüğe birçok çeşidi vardır. küçükleriyle çocuklar daha çok vakit geçirirken büyükleriyle daha çok organizasyonlarda veya gösterilerde görebilirsiniz. Güzel bir vakit geçirmek için baloncuk oyunları kullanma şekillerine göre belli yaşlara da hitap eder. Evlilik teklifi yaparken veya bir nişanda,düğünde bu tür baloncukların da bulunması muhtemeldir. Büyük köpükler çıkartan baloncuk çemberini internettende sipariş edebilirsiniz. Küçük baloncuk çıkaran aparatlar ise marketlerde,bakkallarda her yerde bulabilmeniz mümkündür. Önemli olan en güzeli değil,en iyisini alabilmektir. Baloncuk suyu bittiğinde bulaşık deterjanı ve az olarak da gliserin damlatabileceğiniz baloncuk suyunu uzun bir dönem çocuklarınızda,sizde kullanabilirsiniz. Dev kabarcıklar çıkartan ürünler,özel başlık ve solüsyonu ile birlikte satılmaktadır. Kullanımı çok basit ve pratik olan bu ürünleri kullanarak da çocukları etrafınıza toplayabilirsiniz. Ürün setleri farklı olan bu dev kabarcık makinasının farklı başlıkları kullanarakda değerlendirebilirsiniz. Uzun bir süre kullanabileceğiniz bu kabarcık makinası ile çocukların sabır,görme duyusu ve daha sosyal olmalarını da sağlayabilirsiniz. Saydam bir renge sahip olan bu köpükler ile ışık üstüne düşen görüntüsüyle görünümü dahada iki katına çıkartabilirsiniz. Bu atmosferle rengarenk bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklar eğlenerek de daha hızlı ve etkili öğrenirler. Bu sayede baloncuklar burada önemli bir rol oynamaktadır. Çocuğunuzun matematiği bu baloncuklarla daha hızlı ve etkili öğrenmesi daha bir pratik olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir